Yaşam alanlarınızı balkonlara, teraslara veya kış bahçelerine bağlamanın en zarif yolu olan Katlanır Kapı Sistemleri, geniş mekânlar yaratarak doğayı kapınızın önüne kadar getiriyor.

Pratik kullanımı ve iç mekânlarınızı ferahlatarak konforunuzu artıran bu sistem, kusursuz bir ses ve ısı yalıtımında yaşamınıza katıyor.

Hızlı, dayanıklı, dış koşullardan etkilenmeyen ve ekonomik kapılardır. Düşük fiyat ve işletim masrafları karşılında son derece yüksek verimliliği sunar. Katlanır kapılar aynı zamanda estetik açıdan gerçek bir estetik üstünlüğe sahiptir. Kendi yüksek hızlı kapınızı seçerken, size her tür dış görünüşe uyan alışılmadık seçenekler sunmamıza izin verin. 8m genişliğinde ve 6m yüksekliğinde bir yana katlanır kapı bile 2 m/s'ye varan bir hızla açılır; böylelikle enerji tasarrufunda etkin rol oynar.

Opsiyonel seçenekler söz konusu olduğunda çok yönlü bir seçenek tablosuyla karşılaşıyoruz. Yana katlanır kapınızı çeşitli kanat bölümü, bar düzenlemeleri ve payandalarla, istediğiniz görünüşe adapte etmek için çok sayıda seçenek mevcuttur.

Yana katlanır kapılar alüminyum ve çelikten oluşmaktadır ve bu bileşim en yüksek kalite strandartlarına karşılık gelir. Kapı paneli paslanmaz alüminyumdandır ve binaya çok miktarda gün ışığı girmesini sağlayan tek bir akrilik panelle donatılmıştır. İki panelli yalıtım kaplaması mükemmel ısı ve yalıtım özellikleri sunar.